Якісні електромонтажні роботи з компанією "Титан"

Збірка електричного щита

Внутрішні електромонтажні роботи

View more
Монтаж вуличного освітлення

Зовнішні електромонтажні роботи

View more

Внутрішні електромонтажні роботи

Для забезпечення стабільного, безаварійного та безпечного функціонування системи енергопостачання монтажні роботи необхідно довірити професіоналам.

Компанія «ТИТАН» з більш ніж десятирічним досвідом електромонтажних робіт з легкістю виконає монтаж електричних мереж будь-якої складності якісно і в строк.

Для забезпечення високого рівня надійності і довговічності електричної системи ми завжди готові надати замовнику пропозиції щодо оптимальних матеріалів і правильної послідовності виконання монтажних робіт.

Електромонтажники нашої компанії виділяються на ринку Житомирського регіону не тільки яскравим спецодягом, а в першу чергу високим професійним рівнем і дисципліною.

Основною спеціалізацією відділу внутрішніх електричних мереж є електромонтажні роботи в будинках і спорудах промислового та торгово-розважального призначення, хоча є і перелік реалізованих проектів в соціально-побутовій сфері.

Виконуємо такі електромонтажні роботи:

  • Монтаж світильників і електроосвітлювальних пристроїв;
  • Прокладання кабельних ліній;
  • Монтаж силового обладнання;
  • Монтаж і комутація щитового обладнання (ВРУ, АВР, ГРЩ, ЩО і т.д.);
  • Монтаж і налаштування компенсації реактивної потужності;
  • Монтаж і комутація щитів управління і автоматизації технологічних процесів.

Зовнішні електромонтажні роботи

Висококваліфіковані фахівці групи компанії "ТИТАН" професійно проведуть монтажні роботи зовнішніх електричних мереж і обладнання до 10 000 Вольт включно, а також вуличного освітлення. Всі роботи будуть виконані в строк і з дотриманням всіх діючих нормативних документів.

Інженерний персонал нашої компанії допоможе Вам грамотно пройти підготовчий етап будівництва і справитись з паралельно виникаючими питаннями.

Маємо солідний досвід роботи з енергопостачальними компаніями України, зокрема з ЕК «Житомиробленерго».

Основною нашою перевагою є доведення об'єкта до здачі в експлуатацію, а це є досить довгим і бюрократичним процесом.Працюємо в:

Мережах низької напруги (0,23 - 0,4 кВ):

Мережах середньої напруги (6 - 10 кВ):

Фото наших робіт