Cучасні рішення в проектуванні та монтажі сантехнічних мереж і опалення

Монтаж опалення, сантехніки

Опалення промислових, комерційних і соціальних об'єктів - це неймовірно складне завдання, для рішення якого необхідним є залучення досвідчених спеціалістів.

На сьогодні основними завданнями, які ставляться перед розробкою системи опалення, є економічність та енергоефективність.

Компанія «ТИТАН» має значний досвід в реалізації усіх видів опалення приміщень - від енергоефективних радіаторів до комфортних теплих підлог та сучасних фанкойлів.

Спеціалісти нашої компанії нададуть розгорнуту інформацію про сучасні технології та допоможуть в прийнятті правильного рішення з вибору системи опалення.

В стислі терміни висококваліфіковані співробітники реалізують якісний і, головне, надійний монтаж обладнання та інженерних мереж. «ТИТАН» має всі дозвільні документи та ліцензії, проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ще одним напрямком діяльності сантехнічного відділу є монтаж нових та модернізація існуючих систем водопостачання на основі високоефективних насосів з частотним регулюванням, водопідготовка та водовідведення промислових та побутових об'єктів.

Реалізуємо енергоефективні рішення на основі сучасних технологій у:

іконка склад "Виробничих та складських приміщеннях "

іконка котедж "Об'єктах соціально-побутової сфери"

іконка висотне житло "Висотному житловому будівництві"

іконка амбар "Сільськогосподарських підприємствах"

іконка бізнес центра "Інших об'єктах комерційного призначення"

Працюючи з нами, ви отримаєте наступні переваги:

Співпраця з нами-це партнерство професіоналів!

Фото наших робіт