Ми розробимо для Вас такі проекти:

  • Трансформаторних підстанцій;
  • Повітряних та кабельних ліній електропередач 10/0,4 кВ;
  • Вуличного освітлення;
  • Внутрішніх електричних мереж;
  • Розподільчих пристроїв;
  • Електричних щитів.

Проектні роботи

Одним з напрямків діяльності компанії «ТИТАН» є проектування електричних мереж і систем.

Надійність, безпека, успішна і довговічна робота енергетичних об'єктів залежить не тільки від правильного і якісного монтажу, а в першу чергу, від грамотно виконаного проекту у відповідності з усіма технічними і законодавчими нормами, правилами і стандартами, які діють в Україні. Електричні мережі і системи є об'єктами підвищеної небезпеки, неправильна робота яких може призвести до небажаних наслідків.

«Титан» пропонує Вам повний комплекс робіт з проектування електричних мереж і систем.

Ми займаємось проектуванням електричних розділів (ЕП, ЕМ, ЕО, ЕТР, ЕЗ) для промислових об'єктів (цехів з виробничим обладнанням, ремонтних площадок, складських приміщень), а також для об'єктів соціальної інфраструктури (комерційних об'єктів, об'єктів житлового та комунального господарства, навчальних закладів, установ охорони здоров'я і т.д.), а саме:

Ми пропонуємо Вам послуги професійних проектантів з багаторічним досвідом роботи, що мають відповідні сертифікати та здатні спроектувати об’єкт будь-якої складності у відповідності з усіма діючими нормами, правилами і стандартами, з використанням сучасних технічних рішень.

Протягом всього комплексу робіт, від проектування до реалізації проекту, ми підтримуємо зв'язок з нашими замовниками.

До кожного проекту в нас індивідуальний підхід. Це дає можливість знайти оптимальне рішення з урахуванням всіх Ваших побажань та вимог енергопостачальної компанії.

Вартість проектних робіт обумовлена складністю роботи, специфікою об'єкта і трудозатратами, тому складається індивідуально.

Компанія «Титан», цінує Вас і Ваш час, тому наші фахівці завжди виконують роботу у встановлені терміни та можуть допомогти з погодженням проектної документації з усіма зацікавленими організаціями.