Співробітники компанії Титан
Керівник

Керівник

Терещук Тарас Леонідович

Про НАС

Історія компанії «ТИТАН» починається з 2002 року.

Основним напрямком діяльності були внутрішні електромонтажні роботи. На той момент в оренду був взятий невеликий офіс та весь штат підприємства складав одну бригаду.

В 2008 році була сформована бригада з монтажу сантехнічних мереж та підприємство «Титан» вийшло на новий напрямок підприємницької діяльності.

Основним вектором розвитку компанії в подальші роки було напрацювання клієнтської бази в Житомирському регіоні, за рахунок максимально якісного виконання робіт та професійного росту працівників, які в подальшому склали основу підприємства.

В 2014 році компанія розширила сферу своєї діяльності, освоївши напрямок з монтажу зовнішніх електричних мереж. На підприємство були запрошені спеціалісти з багаторічним досвідом роботи та сформована бригада монтерів. На перших етапах будівництво ліній електропередач виконувалось за допомогою орендованої спеціалізованої техніки.

Також в 2014-2015 роках компанія отримала замовлення на монтаж внутрішніх електромереж великих промислових об’єктів та відкрила «нову сторінку» в своїй історії.

2016 рік можна відмітити такими вагомими подіями в нашій історії: вихід на всеукраїнський рівень і створення проектного відділу.

На сьогодні компанія «ТИТАН» інтенсивно розвивається. Наші монтери забезпечені якісним спецодягом та захисними засобами, професійним електро- та ручним інструментом. «ТИТАН» має в своєму розпорядженні легковий та вантажний автотранспорт і спеціалізовану техніку (автогідропідіймач, самохідний підйомник ножичного типу та бурильно-кранова машина).

Незмінним за всю історію компанії «ТИТАН» було і залишається високий рівень виконання робіт та прагнення наблизитись до європейських стандартів надання послуг.

Підприємства, які мали досвід роботи з нами, як правило, продовжують співпрацювати в подальшому.

«ТИТАН» - ПАРТНЕРСТВО ПРОФЕСІОНАЛІВ.