Монтаж теплових насосів по всій території України.

Монтаж опалення і сантехнічних мереж

Проектування і монтаж опалення промислових, комерційних і соціальних об'єктів це неймовірно складне завдання, для вирішення якої необхідне залучення досвідчених фахівців.

Компанія «ТИТАН» накопичила значний досвід в реалізації масштабних проектів усіх видів опалення як в промислових, так і в комерційних приміщеннях - від енергоефективних теплових насосів до сучасних фанкойлів.

На сьогоднішній день, основними завданнями, які пред'являють до проектування та розробки систем опалення, є економічність, енергоефективність та автоматизація.

Одним з інноваційних способів опалення, який з'явився в Україні, є використання теплових насосів. Теплові насоси - це економічно, ефективно і екологічно.

Тепловий насос – це система, в якій переноситься тепло від менш нагрітого тіла до більш нагрітого, збільшуючи температуру останнього. Вони використовують ресурси нашої планети такі як ґрунт, вода, повітря. Робота теплового насоса нагадує роботу холодильника з точністю до навпаки. Холодильник виробляє холод всередині, а тепло виводить назовні, а тепловий насос робить протилежне - тепло з навколишнього середовища переносить в приміщення, віддаючи при цьому холод назовні.

Команда фахівців «Титан» допоможе Вам підібрати і провести монтаж теплового насоса, а також, зробити гарантійне введення в експлуатацію і налаштування. Залежно від потреби ми змонтуємо:

Наша компанія також є авторизованим сервісним партнером ДП «Вайллант група Україна».

Фахівці нашої компанії нададуть розгорнуту інформацію про сучасні технології і допоможуть у прийнятті правильного рішення щодо вибору системи опалення. Ми допоможемо Вам у виборі опалення, підберемо якісне обладнання для надійного і безперебійного функціонування системи.

Наш персонал постійно вивчає новітні технології, проходить спеціальне навчання, ми завжди в тренді - це дозволяє нам бути кращими у своїй справі.

Працюючи з нами, Ви отримаєте наступні переваги:

У стислі терміни висококваліфіковані співробітники реалізують якісний і, головне, надійний монтаж обладнання та інженерних мереж. «ТИТАН» має всі дозвільні документи і ліцензії, проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Основними етапами будівництва систем опалення є:

  • Виявлення потреб замовника

  • Виїзд і аналіз об'єкта (приміщення)

  • Складання проекту та кошторису

  • Узгодження з замовником

  • Доставка і монтаж обладнання

  • Пусконалагоджувальні роботи

  • Здача робіт замовнику

Протягом всієї роботи ми підтримуємо тісний контакт з замовником. Ви отримаєте професійні відповіді на ваші питання щодо систем опалення. Після завершення робіт ми розповімо, покажемо і навчимо як користуватися змонтованої системою опалення. Для Вас ми створимо максимально автоматизовану систему якої ви зможете управляти зі свого смартфона.

Ще одним напрямком діяльності нашої компанії є монтаж нових і модернізація існуючих систем водопостачання на основі високоефективних насосів з частотним регулюванням, магістральних трубопроводів, водопідготовки і водовідведення промислових і побутових об'єктів.

Застосовуючи в нашій роботі сучасний і інноваційні методи монтажу ми виконуємо всі роботи строго в обумовлені терміни.

У нашому арсеналі є все необхідне обладнання від апаратів для полідіффузіонной зварювання для поліпропіленових труб до апарату для терморезисторного зварювання поліетиленових труб. Останній дає можливість зварювати труби великого діаметра, отримувати надійне з'єднання. Ще цей спосіб дозволяє виконувати прихований монтаж трубопроводів.

Реалізуємо енергоефективні рішення на основі сучасних технологій у:

іконка склад "Виробничих та складських приміщеннях "

іконка котедж "Об'єктах соціально-побутової сфери"

іконка висотне житло "Висотному житловому будівництві"

іконка амбар "Сільськогосподарських підприємствах"

іконка бізнес центра "Інших об'єктах комерційного призначення"

Також ми виконуємо роботи по алмазному бурінню технологічних отворів заданого розміру в багатьох матеріалах - бетоні, залізобетоні, мармурі, граніті, камені (як в натуральному так і в штучному), цеглі, кераміці і т.д.

Алмазне буріння має багато переваг, серед основних:

Наша компанія "ТИТАН" надасть професійні послуги з алмазного буріння (свердління) технологічних отворів в цеглі, природному камені, бетоні і залізобетоні з будь-яким ступенем армування. Виконуємо буріння отворів в міжповерхових перекриттях, фундаментах, стінах. Можливо також буріння під кутом.

Всі наші послуги ми надаємо як на території Житомира і області, так і по всій Україні. Ми кращі в своїй справі!

Співпраця з нами - це партнерство професіоналів!

Фото наших робіт